Święto Rodzinnych Skarbów: Dzień Babci i Dziadka

Każdy z nas ma w swoim życiu wyjątkowych stróżów wspomnień, niosących ze sobą mądrość i ciepło rodzinnej miłości. Dlatego też nie bez powodu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka, celebrując istotę tych wyjątkowych postaci, które pełnią w naszym życiu rolę jak skarby ukryte w skrzyni rodzinnych relacji.

Babcia i Dziadek, albo raczej Dziadziuś, to wyjątkowe osoby. Sprawmy więc im radość, obdarowując ich specjalnie dla nich przygotowanymi przez Pierzynkę  upominkami. Poszewki zdobione pięknym haftem, komplety ręczników czy rękawice kuchenne ucieszą każdą Babcię i Dziadka i będą na pewno bardzo praktycznym, a w dodatku pięknym prezentem.

 

Dzień Babci i Dziadka

Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 3 Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 3
Producent: KADAR
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 5 Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 5
Producent: KADAR
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 7 Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 7
Producent: KADAR
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 9 Poduszka dla Babci 40x40 cm wzór 9
Producent: KADAR
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej

Babcia i dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego z nas. Sprawmy im radość , obdarowując ich dedykowanymi specjalnie dla nich upominkami. 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo zaprojektowane specjalnie na Dzień Babci i Dziadka poduszki wykonane w całości w naszej firmowej szwalni. Poszewki na poduszki są bawełniane, zdobione pięknym haftem, a wszystko to zapakowane w ozdobna folie przewiązana wstążka. Ponadto sprawdzą się śmieszne kubki dla babci i dziadka, ręczniki z zabawnymi haftami a nawet rękawice kuchenne. 
Prezenty na dzień babci i dziadka są wyrazem pamięci oraz troski o naszych seniorów. Pamiętajmy  o nich zwłaszcza w ich dniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl