Poznaj PACZKOMATY!

Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

 

JAK ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ W PACZKOMACIE?

1. ZRÓB ZAKUPY

Przy zakupach w naszym sklepie internetowym wybierz opcję dostawy do Paczkomatu. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Listę maszyn znajdziesz na stronie https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost

2. ZACZEKAJ NA POWIADOMIENIE

W momencie nadania paczki przez nasz sklep, otrzymasz specjalny komunikat mailowy. Co więcej – w chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz od InPostu powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać paczkę!

3. ODBIERZ PACZKĘ

Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. Na odbiór masz 72 godziny od momentu otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!

 

KTO MOŻE ODEBRAĆ MOJĄ PRZESYŁKĘ PACZKOMATOWĄ?

Przesyłkę Paczkomatową może odebrać każda osoba, która zna:
- numer telefonu, na który nadana była paczka
- kod odbioru, który wysłaliśmy SMS-em i na podany adres e-mail

Oznacza to, że jeśli nie masz czasu na odbioru przesyłki, możesz przekazać te dane zaufanej osobie. Będzie mogła odebrać paczkę za Ciebie.

 

Poznaj PACZKOMATY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl